top of page

MAGDALENA JACZEWSKA

Adwokat

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie cywilnym oraz prawie ubezpieczeń społecznych.

Reprezentuje także Klientów chcących dochodzić swych roszczeń w związku z umowami kredytowymi we frankach szwajcarskich i innych walutach obcych.

W ramach obsługi podmiotów gospodarczych prowadzi procesy sądowe, sporządza i opiniuje umowy, a także przygotowuje opinie prawne i analizy.

​Reprezentuje Klientów na każdym etapie prowadzonego sporu począwszy od postępowania przedprocesowego, podczas  procesu sądowego oraz w trakcie postępowania egzekucyjnego. Występuje zarówno przed sądami powszechnymi jak i administracyjnymi. Posiada doświadczenie związane ze sprawami rozpatrywanymi w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Jest autorką wielu artykułów o tematyce prawniczej publikowanych m.in. w gazecie Wprost,  Gazecie Finansowej oraz na blogu Znam Swoje Prawo. Jest współautorką artykułu na temat doręczeń w postępowaniu cywilnym, który ukazał się w książce „Arbitraż i mediacja. Księga jubileuszowa dedykowana doktorowi Andrzejowi Tynelowi”, wydanej nakładem Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Ukończyła z wyróżnieniem Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Z Kancelarią współpracuje od 2012 roku.

KW KRUK AND PARTNERS
bottom of page