KW Kruk i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

PARTNERZY

Jarosław Kruk

Radca prawny, Partner zarządzający

jaroslaw.kruk@legalkw.pl

Stanisław Michałowski

Adwokat, Partner

stanislaw.michalowski@legalkw.pl

Joanna Bogdańska

Radca prawny, Partner

joanna.bogdanska@legalkw.pl

Monika Długosz

Adwokat, Partner

monika.dlugosz@legalkw.pl

PRAWNICY

Magdalena Jaczewska

Radca prawny

magdalena.jaczewska@legalkw.pl

Katarzyna Dawidziuk

Adwokat

katarzyna.dawidziuk@legalkw.pl

Katarzyna Szewczuk-Gontarz

Radca prawny

katarzynasg@legalkw.pl

Agnieszka Starzyk

Aplikant radcowski

agnieszka.starzyk@legalkw.pl

Andrzej Pawłowski

Prawnik

office@legalkw.pl

Marta Miłuńska

Prawnik

marta.milunska@legalkw.pl

OF COUNSEL

Marek Wiktorzak

Radca prawny

office@legalkw.pl

Beata Zajdel

Radca prawny

office@legalkw.pl

Paweł Gontarz

Radca prawny

office@legalkw.pl

Tomasz Brzezicki

Dr. nauk prawnych, Radca prawny

office@legalkw.pl

MARKETING

Aleksandra Sidorowicz

Marketing manager

aleksandra.sidorowicz@legalkw.pl

ADMINISTRACJA

Malwina Hepner

Office manager

malwina.hepner@legalkw.pl

KW Kruk i Wspólnicy          Kancelaria Prawnicza Sp.k.

ul. Bł. Ładysława z Gielniowa 14

02-066 Warszawa