KW Kruk i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

PARTNERZY

jarosław, kruk

Jarosław Kruk

Radca prawny, Partner zarządzający

jaroslaw.kruk@legalkw.pl

Stanisław Michałowski

Dr nauk prawnych, Adwokat, Partner

stanislaw.michalowski@legalkw.pl

Stanisław Michałowski
jarosław, kruk

Joanna Bogdańska

Radca prawny, Partner

joanna.bogdanska@legalkw.pl

Monika Długosz

Adwokat, Partner

monika.dlugosz@legalkw.pl

jarosław, kruk

PRAWNICY

Magdalena Jaczewska

Radca prawny

magdalena.jaczewska@legalkw.pl

jarosław, kruk

Katarzyna Dawidziuk

Adwokat

katarzyna.dawidziuk@legalkw.pl

jarosław, kruk
jarosław, kruk

Katarzyna Szewczuk-Gontarz

Radca prawny

katarzynasg@legalkw.pl

Agnieszka Starzyk

Aplikant radcowski

agnieszka.starzyk@legalkw.pl

Agniesza_Starzyk.jpg
jarosław, kruk

Andrzej Pawłowski

Prawnik

office@legalkw.pl

Sylwia Działo

Prawnik

sylwia.dzialo@legalkw.pl

20201019_122204.jpg

Michał Chojnacki

Prawnik

michal.chojnacki@legalkw.pl

OF COUNSEL

jarosław, kruk

Marek Wiktorzak

Radca prawny

office@legalkw.pl

jarosław, kruk

Paweł Gontarz

Radca prawny

office@legalkw.pl

Tomasz Oczkowski

Radca prawny, Dr hab. nauk prawnych

office@legalkw.pl

PHOTO-2019-04-19-19-40-47.jpg

Beata Zajdel

Radca prawny

office@legalkw.pl

jarosław, kruk
Bartosz-Orlicz-Rabiega.jpg

Bartosz Orlicz-Rabiega

Forensic i usługi śledcze

office@legalkw.pl

Tomasz Brzezicki

Dr. nauk prawnych, Radca prawny

office@legalkw.pl

Tomasz Brzezicki.png

Piotr Błaszczeć

Forensic i usługi śledcze

office@legalkw.pl

p_blaszczec_edited.jpg

MARKETING

Aleksandra Sidorowicz

Marketing manager

aleksandra.sidorowicz@legalkw.pl

jarosław, kruk

ADMINISTRACJA

4F4A1064_ok_net.JPG

Karolina Kudaj-Martyniuk

Office manager

karolina.martyniuk@legalkw.pl

KW KRUK AND PARTNERS