KW Kruk i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

Spreadsheet bank accounts accounting with calculator and magnifying glass. Concept for fin

 
Odzyskiwanie i śledzenie aktywów

Spory dotyczące oszustw i odzyskiwania mienia wymagają szybkich i zdecydowanych działań, aby uniknąć poważnych konsekwencji finansowych i prawnych.

Posiadamy rozległą międzynarodową praktykę skoncentrowaną na odzyskiwaniu i śledzeniu aktywów. Doradzamy zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym w skomplikowanych sprawach nadużyć i regulacji. Przez lata wypracowaliśmy kreatywne strategie i innowacyjne techniki odzyskiwania mienia, wykorzystując unikalne połączenie postępowania karnego i cywilnego w celu uzyskania odszkodowania dla naszych klientów. Nasza specjalizacja w śledzeniu i odzyskiwaniu aktywów jest uzupełniana przez nasze doświadczenie w zakresie niewypłacalności i restrukturyzacji, co pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania. Posiadamy duże doświadczenie m.in. w ubieganiu się o nakazy zamrażania, nakazy tymczasowe, nakazy ujawnienia oraz nakazy odszukania w celu identyfikacji i ochrony aktywów. Dzięki naszemu doświadczeniu w zagranicznych jurysdykcjach opracowujemy i realizujemy szereg transgranicznych strategii odzyskiwania aktywów.


Współpracujemy z:

  • Zagranicznymi kancelariami prawnymi 

  • Międzynarodowymi organizacje prawnymi

  • Śledczymi

  • Osobami o uznanej wiedzy naukowej i dużym doświadczeniu w danym sektorze biznesu business

  • Biegłymi rewidentami i specjalistami z różnych dziedzin

  • Osobami o uznanym dorobku naukowym oraz doświadczeniu w danym sektorze biznesu

  • Państwowymi agencjami zajmującymi się bezpieczeństwem i ochroną pokrzywdzonych w Polsce i zagranicą.

Jesteśmy jedynym polskim członkiem ICC Fraudnet - międzynarodowej sieci prawników zajmujących się oszustwami i odzyskiwaniem aktywów - od 2004 roku działającej pod auspicjami Międzynarodowej Izby Handlowej (ICC).

W 2019 roku nasze doświadczenie w zakresie odzyskiwania mienia zostało docenione przez WWL i GIR. Jarosław Kruk – jako jedna z czołowych postaci w dziedzinie odzyskiwania mienia – został wyróżniony za „świetną analizę i chęć podjęcia wszelkich możliwych działań, w celu rozwiązania sprawy”.

ICCFraudNet
GIR.png
KW KRUK AND PARTNERS