top of page

PAWEŁ GONTARZ

Radca prawny 

Wykształcenie zdobył podczas studiów na Uniwersytecie Warmińsko–Mazurskim. Kolejnymi krokami w jego karierze zawodowej było uzyskanie w 2011 roku, z najlepszym wynikiem w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie, tytułu radcy prawnego.

W latach 2007 – 2011 jako aplikant radcowski w Kancelarii Radców Prawnych Szczechowicz & Ropiak zajmował się obsługą prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Od 2009 do 2011 roku pracował w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu jako koordynator ds. aktualizacji aktów prawnych. Powierzono mu także obowiązki obsługi prawnej Zintegrowanego Systemu Zarządzania. W latach 2010 – 2011 był asystentem radcy prawnego w Kancelarii Radcy Prawnego Jarosław Szczechowicz.

Jako aplikant radcowski samodzielnie prowadził kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Od 2011 roku prowadzi własną kancelarię radcy prawnego.

Z Kancelarią Prawniczą KW Kruk i Wspólnicy współpracuje przy kompleksowej obsłudze prawnej klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w szerokim zakresie różnych gałęzi prawa.

Wykazuje się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Dobrze w mowie i w piśmie posługuje się również językiem niemieckim.

W polu jego pozazawodowych zainteresowań leżą literatura współczesna oraz sport, w szczególności: kolarstwo górskie i szosowe, rolki, nurkowanie, formuła 1 oraz piłka nożna.

KW KRUK AND PARTNERS
bottom of page