top of page

ODZYSKIWANIE
KRYPTOAKTYWÓW

KRYPTOAKTYWA

Wykorzystując naszą wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa, doświadczenie obejmujące zagraniczne jurysdykcje oraz korzystając ze specjalistycznego oprogramowania oraz odpowiednich narzędzi śledczych, wspieramy ofiary oszustw internetowych w złożonym procesie śledzenia i odzyskiwania skradzionych kryptoaktywów.

Aby skutecznie doradzać naszym klientom w poruszaniu się w złożonym środowisku prawnym i regulacyjnym otaczającym kryptowaluty, współpracujemy zarówno z ekspertami ds. cyberprzestępczości i cyberbezpieczeństwa, specjalistami z zakresu kryptografii, ale również koordynujemy nasze działania z organami ścigania oraz organami regulacyjnymi. W procesie śledzenia i odzyskiwania skradzionych kryptoaktywów ściśle współpracujemy  także z międzynarodowymi organizacjami prawniczymi oraz zagranicznymi prawnikami.

Śledzimy także na bieżąco nowe regulacje i interpretacje prawne, istotne dla posiadaczy kryptowalut oraz osób biorących udział w transakcjach w ramach blockchain.

Zapewniamy pomoc w złożonym procesie odzyskiwania skradzionych kryptowalut. Nasze działania mają na celu:

  • zebranie materiału dowodowego

  • identyfikację przestępców

  • ocenę szkody

  • odzyskanie utraconych kryptoaktywów

Prowadzimy postępowania przeciwko osobom fizycznym i prawnym, które dopuściły się incydentów hakerskich i oszustw z wykorzystaniem kryptowalut i tokenów wirtualnych, a nasze usługi kierujemy zarówno do instytucji, firm oraz osób prywatnych, które padły ofiarą tego rodzaju cyberprzestępczości.

  • Prowadzimy analizy w celu wyśledzenia skradzionych kryptoaktywów oraz beneficjentów transakcji kryptowalutowych.

  • Pomagamy na etapie kompletowania materiału dowodowego.​

  • Wspieramy naszych klientów na każdym etapie postępowania karnego w przypadku kradzieży, wyłudzenia czy oszustwa, w sądzie i przed organami.

KW KRUK AND PARTNERS
bottom of page